ثبت و پردازش و ارسال سفارشات

کلیه سفارشات از روز شنبه تا پنج شنبه هر هفته، به جز ایام تعطیل در طول 4تا 6 روز کاری ارسال میگردند. تمامی سفارشات دارای کد پیگیری خواهند بود که از طریق پیامک به شماره تماس مشتری ارسال خواهد شد و این امکان را میدهد تا در هر لحظه از فرایند ارسال مطلع شوند. ارسالهای بالای 500 هزار تومان رایگان خواهد بود.

نکات مهم در هنگام دریافت کالا

چنانچه بسته بندی دارای مشکل و یا آثاری از ضرب دیدگی و یا پارگی و خرابی را مشاهده کردند از تحویل کالا خود از مامور پست خوداری نمایند. در صورت دریافت کالا به منزله تایید و صحت محصول میباشد.

ارسال کالا به اماکن عمومی نظیر کافه، رستوران و .... امکان پذیر نمیباشد و میبایست آدرس دقیق و قابل استناد باشد.

لازم به ذکر میباشد افزودن کالا به سبد خرید به عنوان رزرو کالا نمی باشد و هیچ گونه حقی را برای مشتریان ایجاد نمیکند.

پس از خرید کالا مربوطه از سایت، کلخُنگ ظرف یک روز کاری میتواند موجودی و یا عدم موجودی کالا را به خریدار اطلاع و در صورت نبود کالا هزینه را عینأ به همان شماره کارتی که خریدار هنگام خرید از آن استفاده کرده است واریز خواهد شد.

حمل و نقل و برگشت

بسته ها حداکثر یک روز کاری پس از تایید پرداخت، ارسال میشوند. اگر شما روش های دیگری را برای پرداخت انتخاب کنید ممکن است مالیاتی بر آن افزوده شود. شما به هرنوع شیوه‌ی حمل را که انتخاب کنید شماره‌ی پیگیری مرسوله برای شما ارسال خواهد شد.

هزینه های ارسال شامل هزینه های بسته بندی و پست می شوند. باتوجه به اینکه ارسال محصولات بر اساس وزن و مسافت شرکت پستی میباشد لذا ما پیشنهاد می کنیم سفارشات خود را در یک گروه جمع آوری کنید. ما نمتوانیم دو سفارش مجزا را با هم در یک گروه جمع آوری کنیم و مالیات برای هرکدام جداگانه محاسبه خواهند شد. بسته ها با تایید خود شما ارسال می شوند .

 کلخُنگ تمام تلاش خود را میکند تا کلیه سفارشها در نهایت بدون آسیب به دست مشتریان خود در سراسر کشور برساند. باتوجه به بسته بندی استاندارد و ایمن همه مرسولات، تحویل به هرکدام از شرکتهای حمل و نقل معتبر به این معنی است که هرگونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است. و کلخُنگ تنها در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری خسارت را جبران می کند.

ورود

فهرست

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم