حریم خصوصی

کلخُنگ به کاربران گرامی اعلام میدارد که احترام فراوان در جهت حریم شخصی کاربران خود قائل است. از آنجا که برای خرید و استفاده از امکانات سایت میبایست اطلاعات کاربران از جمله نام و نام خانوادگی، کد ملی، شماره تماس، ایمیل ، آدرس و کدپستی دقیق  ثبت گردد این اطمینان به کاربران گرامی داده خواهد شد که از اطلاعات شخصی آنان محافظت خواهد شد.و تمامی مکاتبات از طریق اطلاعات ثبت شده صورت خواهد گرفت.

کاربران میتوانند نام و تلفن و یا آدرس دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش ثبت کنند و کلخُنگ فقط برای همان آدرس وارد شده در هنگام سفارش استفاده خواهد کرد. که این مورد برای هدیه دادن از سوی کاربران به عزیزان خود مورد استفاده قرار میگیرد.

توجه داشته باشید که 5000541666 شماره ایی است که سایت کلخُنگ از طریق آن برای کاربران و مشتریان خود پیامک ارسال میکند. و از همین طریق مرحله تهیه و ارسال کالا و یا خدمات دیگر را  به اطلاع کاربران محترم خواهد رساند. ارسال هرگونه پیامک تحت عنوان کلخُنگ با هر شماره دیگر تخلف و سو استفاده از برند تجاری کلخُنگ میباشد. خواهشمندیم در صورت دریافت پیامک هایی با شماره دیگر این موضوع را جهت پیگیری قانونی به مدیریت  info@kalkhong.com اطلاع دهید.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربر میباشد. جهت جلوگیری از هرگونه استفاده احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگر بازگو کنند. کلخُِنگ اطلاعات شخصی افراد را محرمانه تلقی میکند و اطلاعات شخصی آنان را به هیچ شخص و یا سازمان دیگری انتقال نمیدهد. مگر در موارد استثنایی با حکم قانونی مجبور باشد که در اختیار مراجع ذی صلاح قرار دهد.

کلخُنگ تمامی نظرات ارسالی کاربران را در راستای رعایت قوانین وب سایت ویرایش می کند. چنانچه پیام ارسال شده توسط کاربران مشمول مصادیق محتوای مجرمانه باشد، کلخنگ میتواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده نماید. سرور و لایه های امنیتی قدرتمند کلخُنگ مانع از افشای اطلاعات کاربران خواهد شد.

ورود

فهرست

اشتراک گذاری

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم